سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

اختصاص فروش چهارشنبه اول آذرماه فیلم «خالتور» براى زلزله‌زدگان

khaltoor

تمام عایدی فروش کشوری روز چهارشنبه اول آذرماه فیلم سینمایی «خالتور» مستقیما صرف کمک به زلزله‌زدگان خواهد شد.

به گزارش سوره سینما، عبدالله علیخانی مدیرعامل پویافیلم و از تهیه‌کنندگان «خالتور» اظهار داشت: تمامی عایدی فروش سراسری «خالتور» در روز چهارشنبه اول آذرماه صرف کمک به زلزله‌زدگان خواهد شد.

تهیه کننده «خالتور» ادامه داد: از آنجا که تمام فروش «خالتور» در تهران و شهرستانها در روز چهارشنبه مستقیما صرف زلزله‌زدگان خواهد شد از سینماداران سراسر کشور خواهشمندیم که در این باره به مخاطبان اطلاع‌رسانی کنند.

علیخانی افزود: مخاطبانی که علاقمند تماشای یک فیلم سرگرم‌کننده هستند می‌توانند در روز چهارشنبه هم «خالتور» را ببینند و هم با تماشای این فیلم به نوبه خود کمکی کنند به هموطنان زلزله‌زده کرمانشاه.

«خالتور» به کارگردانی آرش معیریان تازه‌ترین محصول پویافیلم است و علیرغم آن که در هفته اول اکران، سرگروه قدس را دراختیار نداشت و چندین روز از اکران دو هفته ابتدایی آن نیز مقارن شد با تعطیلات سینماها، اما تا اینجا توانسته بیشتر از یک و نیم میلیارد فروش داشته باشد.

«خالتور» که داستان طنازانه رویارویی سه خواننده جوان با  یک مرد مرفه را روایت می‌کند از حضور پوریا پورسرخ، سحر قریشی، مهران غفوریان، محمدرضا هدایتی، محمدرضا شریفی‌نیا، علی صادقی، مریم امیرجلالی، امیرحسین صدیق، مریم معصومی، اصغر سمسارزاده و رسول نجفیان سود می‌برد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>