سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

قسمت دوم «سختانه» با حضور شهریار زرشناس روی آنتن تلویزیون می‌رود

sakhtaneh

دومین قسمت از برنامه تلویزیونی «سختانه» با حضور شهریار زرشناس پنج شنبه ۲۳ آذرماه بعد از خبر شبانگاهی شبکه سه سیما بر روی آنتن می رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه «سختانه»، برنامه تلویزیونی «سختانه» که پیش از این یک قسمت از آن با اجرای میلاد دخانچی و با حضور محمد قوچانی در شبکه سه روی آنتن رفته بود با استقبال مخاطبان و بازتاب وسیع در رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی روبرو شد. این هفته نیز سختانه میزبان شهریار زرشناس است تا میلاد دخانچی گفتگویی چالشی و صریح پیرامون اندیشه های او، با وی داشته باشد.

در این مباحثه انتقادی که قرار است روز  پنج شنبه ۲۳ آذرماه  ساعت ۲۲:۲۰ از شبکه سه تلویزیون شود سختانه این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد که چرا زرشناس که مکتوبات قابل تاملی پیرامون نقد مدرنیته و اندیشه نئولیبرال دارد، منتقد همه جریانات موجود است؟

ساختار این برنامه تلویزیونی در قالب گفتگوی سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفتگوهای صریح و چالشی با چهره‌های شاخص فرهنگ، سیاست و اقتصاد از اندیشه‌های گوناگون پیرامون مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومی جامعه ایرانی هستیم.

«سختانه» کاری از مرکز بسیج رسانه ملی با همکاری شبکه سه سیما است که پنج شنبه شب ها پس از خبرشبانگاهی از این شبکه پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>