سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

بهنوش بختیاری و ارژنگ امیرفضلی در پردیس آزادی به تماشای «وقتی برگشتم…» نشستند

vaghti-bargashtam

اکران مردمی فیلم سینمایی «وقتی برگشتم…» با حضور بهنوش بختیاری و ارژنگ امیرفضلی چهارشنبه ۲۲ آذر در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم، بهنوش بختیاری قبل از نمایش فیلم گفت : وظیفه می دانم از همه شما که برای تماشای این فیلم  آمدید تشکر کنم و حمایت خودم را نیز از فیلم «وقتی برگشتم…» اعلام کنم .

وی ادامه داد : فیلمهای مانند «وقتی برگشتم…» به حمایت جدی مخاطبان نیاز دارد و این فیلم بسیار برای من عزیز و محترم است و باید  از این فیلمها مانند کوه پشتیبانی کرد زیرا هیچ  مسئولی از چنین  فیلمهای  حمایت نمی کند.

ارژنگ امیرفضلی نیز گفت: نباید فقط فیلم کمدی تماشا کرد بلکه باید فیلمهای را تماشا کنیم که ما را به فکر وادار کند فیلمهای کمدی فیلمهای خوبی هستند اما فیلمهای که مخاطب را به فکر وادار می کنند فیلمهای خیلی خوبی هستند.

وی ادامه داد : سینما با وجود و حضور مخاطبان زنده است و چرخ سینما با حضور تماشاگران می چرخد و باید از این فیلمها  حمایت کنیم و از شما تماشاگران تقاضا می کنم  که دوستان خود را به تماشای فیلم «وقتی برگشتم…» دعوت کنید.

وحید موسائیان کارگردان و تهیه‌کننده فیلم نیز از حضور بهنوش بختیاری و ارژنگ امیرفضلی و تماشاگران در نمایش این فیلم تشکر کرد.

فیلم سینمایی «وقتی برگشتم…» به تهیه‌کنندگی و کار گردانی وحید موسائیان  و با حضور رضا کیانیان، لادن مستوفی، رعنا آزادی ور، احترام برومند، منظر لشگری، افشین هاشمی و امید روحانی هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>