سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۰ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

علی بابایی سینماگر پیشکسوت درگذشت + پیام‌های تسلیت

ali-babaei

علی بابایی سینماگر پیشکسوت از اعضای انجمن بازیگران و بدلکاران و دستیاران فیلمبردار درگذشت.

به گزارش سوره سینما، ذبیح‌الله آقابابایی (علی بابایی) سینماگر پیشکسوت عضو شوراى مرکزى انجمن بازیگران و بدلکاران و همچنین از اعضای انجمن دستیاران فیلمبردار دار فانی را وداع گفت.

پیام تسلیت خانه سینمای ایران

در متن این پیام آمده است:

«خانه سینما درگذشت هنرمند پیشکسوت سینمای ایران زنده‌یاد ذبیح‌الله آقابابایی را به خانواده محترم ایشان و اعضای محترم جامعه اصناف سینمای ایران تسلیت عرض می‌کند.»

پیام تسلیت انجمن عکاسان سینما

در متن این پیام آمده است:

«علی بابایی از جمله سینماگرانی بود که همواره جایگاه ویژه ای در خانواده سینما داشت.تلاش ها و و زحمات بی دریغ او هیچ گاه از خاطرمان دور نمی شود.درگذشت علی بابایی گرانقدر را به خانواده آن مرحوم واهالی سینما تسلیت می گوییم و برای بازمانگان صبر  آرزومندیم.

یادش گرامی»

پیام تسلیت انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران

در متن این پیام آمده است:

«على بابایى عضو شوراى مرکزى انجمن بازیگران و بدلکاران و همچنین از اعضای انجمن  دستیاران فیلمبردار را به خانواده محترم ایشان و اهالى سینما تسلیت می گوییم.

روحش شاد و یادش گرامی»

پیام تسلیت انجمن بازیگران سینمای ایران

در متن این پیام آمده است:

«بازگشت همه به سوی اوست

در کمال تاسف ذبیح‌الله آقابابایی یکی  از هنرمندان زحمتکش سینمای کشورمان از میان ما رفت .

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران ، در گذشت این مرد شریف را که یاور همیشگی تمامی صنوف خانه سینما بود به خانواده محترم  ایشان و همکاران عزیز در انجمن بازیگران و بدلکاران و انجمن دستیاران فیلمبردار  تسلیت عرض می نماید.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>