سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۲:۳۷ ب.ظ چاپ مطلب

استقبال از بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» در سینماهای هنروتجربه

108-daghighe

بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» با گذشت یک هفته از اکران خود در سینماهای هنروتجربه با استقبال روبرو شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی، بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» باتوجه به اعلام سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) پس از بازگشایی سینماها و با گذشت یک هفته از اکران خود در سینماهای هنروتجربه، با اقبال مخاطب روبرو شده است.

این بسته باتوجه به بازگشایی کم‌تر از یک ماه سینماها از ۲۳ بهمن‌ماه در سینماهای هنروتجربه روی پرده نقره‌ای رفته و توانسته است در این روزهای کرونایی، در هفته اول اکران خود با استقبال مخاطبان در روزهای کرونایی روبرو بوده است.

این آمار نشان دهنده آن است که مخاطبان فیلم کوتاه، با عشق و علاقه به این سینما، حتی در روزهای کرونایی دیدن ۶ فیلم کوتاه در ژانرهای مختلف را از دست نداده‌اند.

«۱۰۸ دقیقه از یک قرن»، ۶ فیلم کوتاه در ژانرهای مختلف که شامل «انبار» اثر حسین‌ ترک‌جوش، «حفره» اثر زهرا ترکمنلو، «بعدی» اثر سعید صادقی سرارودی، «نیستن» اثر علی میانجی، «راحانا» اثر کاظم دانشی و «من او نیستم» اثر پویا مامقانی می‌شود که پیش از این در جشنواره‌های جهانی مختلف به نمایش در آمده و موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند.

این بسته در روزهای آتی در سینماهای هنروتجربه روی پرده بوده و علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند به سایت سینماتیکت با آدرس cinematicket.org مراجعه کنند.

همچنین آیین رونمایی از آن یک اسفندماه در موزه سینما برگزار شد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>