سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۹ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اکران ویژه بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» برگزار شد

108-daghighe

اکران ویژه بسته فیلم‌های کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» با حضور عوامل فیلم و همراهی تماشاگران و جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی، اکران ویژه بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» روز جمعه هشتم اسفندماه ساعت ۱۵ در سینما شهرک با حضور عوامل فیلم، تماشاگران و مهمانان ویژه از جمله علیرضا مهران، شهرزاد عبدالمجید، ابوالفضل آقاخانی و سحر عصرآزاد برگزار شد. در ابتدای این مراسم پوستر فیلم از سوی عوامل فیلم و هنرمندان امضا شد .

پیش از نمایش فیلم، نگار امیری مدیر روابط عمومی بسته فیلم کوتاه  «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» ضمن تشکر از تمامی هنرمندان و عکاسان و میهمانانی که به تماشای این بسته و اکران ویژه آمده بودند، گفت: از شما سپاسگزارم که با وجود شرایط کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دعوت فیلمسازان جوان فیلم کوتاه را پذیرفتید، قطعا استقبال مخاطبان در طی روزهای اکران این بسته نشان از روند رو به رشد سینمای جوان و فیلمسازان فیلم‌های کوتاه دارد و حمایت هنروتجربه از این رویداد شایسته تجلیل و ستایش است.

وی اظهار کرد: ضمن اینکه از سینما شهرک بابت همراهی و ایجاد فرصتی که برای اکران این بسته در اختیار ما گذاشت، سپاسگزاریم.

پس از این به دلیل ازدحام جمعیت و رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی بسته فیلم کوتاه در ۲ سالن سینمایی، سینما شهرک به اکران درآمد.

بعد از اکران، مصاحبه تصویری کوتاهی با مهمانان انجام شد.

بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» شامل ۶ فیلم کوتاهِ «انبار» ساخته حسین ترک‌جوش، «حفره» ساخته زهرا ترکمنلو، «بعدی» ساخته سعید صادقی سرارودی، «نیستن» ساخته علی میانجی، «راحانا» ساخته کاظم دانشی و «من او نیستم» ساخته پویا مامقانی است. این ۶ اثر پیش از این در جشنواره‌های متعددی شرکت کرده و موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند.

بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» تا سه ماه آینده در سینماهای هنر و تجربه اکران خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از سایت سینماتیکت برای خرید بلیط و تماشای این فیلم‌ها اقدام کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>