سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۴۰۰ در ۱:۳۴ ب.ظ چاپ مطلب

«جک ریچر» سریال جدید آمازون

Reacher

رسانه آمازون پرایم سریال «ریچر» را با بازی آلن ریچسون سال آینده میلادی پخش خواهد کرد.

به گزارش سوره سینما، سریال «ریچر» (Reacher) اقتباس شده از سری رمان‌های «جک ریچیر» به قلم لی چایلد است. باتوجه‌به تیزر پخش شده، بینندگان انتظار سریالی اکشن و مفرح را داشته باشند. پس از سالیان انتظار دوباره قهرمان اکشنی داریم که لااقل هیکل ورزیده‌ای دارد و قهرمان‌های اکشن دهه هشتاد را در ذهن مخاطبین تداعی می‌کند.

نیک سنتورا نامزد جایزه امی، فصل اول سریال را خواهد نوشت. در سابقه او سریال‌های «فرار از زندان» (Prison Break) و «عقرب» (Scorpion) به چشم می‌خورد. او یکی از مدیران تولید پروژه نیز خواهد بود.

آلن ریچسون در نقش جک ریچر حضور دارد؛ او در سریال «اسمالویل» (Smallville) نقش آکوامن را بازی می‌کرد.

این سریال در راستای نگرش جدید آمازون به فضای سریال‌سازی ساخته شده است. «پسرها» (The Boys) و «شکست‌ناپذیر» (Invincible) هر دو سریال درباره ابر قهرمانان است ولی با فضایی خشن و استعاره از شرایط روز جامعه.

آلن ریچسون در مصاحبه‌ای با نشریه کولایدر گفت: ما در هر فصل به یکی از کتاب‌ها خواهیم پرداخت، لذا فصل اول بر اساس کتاب اول خواهد بود. به نظرم پیشروی آرام قصه در کتاب برای مدیوم سریال‌سازی بهتر از فیلم خواهد بود. وقتی که جک پرونده‌های جنایی را با دقت فراوان بررسی می‌کند، شما به فرصت نیاز دارید تا جزئیات بر ملا شده را هضم کنید.

سریال «ریچر» در تاریخ ۴ فوریه سال ۲۰۲۲ از رسانه آمازون پرایم پخش خواهد شد.

شایان ذکر است تام کروز در نسخه سینمایی فیلم «جک ریچر» (Jack Reacher) در سال ۲۰۱۲ بازی کرده بود و چهار سال بعد در قسمت دوم فیلم نیز بازی کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>