سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۴۰۲ در ۷:۰۶ ب.ظ چاپ مطلب

میل آدمکشی آرنولد در «ترمیناتور ۲»

Arnold

آرنولد شوارتزنگر در دورهمی موزه آکادمی آثار سینمایی از علاقه خود برای آدمکشی در فیلم «ترمیناتور ۲» سخن گفت.

سوره سینما – کُرکُری دوستانه میان آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه برای دهه‌ها در هالیوود ادامه داشت و بعضاً به فیلم‌های یکدیگر نیز متلک می‌پراندند. این دو در نهایت با یکدیگر همکاری کردند، اما وقتی هواداران ژانر اکشن نام این دو نفر را در کنار یکدیگر می‌شنوند، اول به یاد کُرکُری آن‌ها می‌افتند.

شوارتزنگر در دورهمی موزه آکادمی آثار سینمایی گفت که درباره اینکه «ترمیناتور ۲» چگونه باید باشد نظر متفاوتی با جیمز کامرون کارگردان اثر داشته است.

آرنولد عنوان کرد: «دلیل اصلی اینکه این فیلم به چنین اثر بزرگی تبدیل شد، جیمز کامرون بود. جیمز کامرون یک نویسنده نابغه است. او یک ایده خارق‌العاده را برای این فیلم داشت که من در ابتدا به موفقیت آن مشکوک بودم. او به من گفت که می‌خواهد کاراکتر من را یک «ترمیناتور خوب» بکند… من پرسیدم یعنی چی یک ترمیناتور خوب؟ من ۶۸ نفر را در فیلم اول کشتم. پس باید در فیلم دوم ۱۵۰ نفر را بکشم. ما باید بالا بریم. سر مردم رو ببریم، با موشک بزنیمشون و با ماشین از روشون رد شیم. من باید پرچمم از استالونه بالاتر باشه. من گفتم که من باید از همه بیشتر در پرده سینما، آدم بکشم… »

کامرون به من گفت: «تو‌ خیلی آدم مریضی هستی. من بهت قول میدم که تو حتی یک نفر را هم در «ترمیناتور ۲» نخواهی کشت.»

من در جواب گفتم: «این احمقانه ترین ایده ممکن است. چه جوری قراره که این بدون کشتن کسی «ترمیناتور ۲» باشه؟ حداقل برای دست گرمی هم که شده یه چند نفر رو همینجوری بکشم.»

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>