سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در ۲:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت شرکت در جشنواره «خیمه شب بازی»

Kheime-Shab-Bazi

مهلت شرکت در نخستین جشنواره «خیمه شب بازی» با توجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی، خانه موزه خیمه شب بازی ایران به منظور گردهمایی و رقابت سازنده هنرمندان خیمه شب بازی و ارتقا سطح کیفی این گونه نمایش سنتی ایرانی نخستین جشنواره نمایش «خیمه شب بازی» را برگزار می‌کند.

مهلت شرکت در نخستین جشنواره «خیمه شب بازی» با توجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان تمدید شد و هنرمندان می‌توانند تا ۱۵ اردیبهشت آثار خود را ارسال کنند.

نخستین جشنواره «خیمه شب بازی» با انتشار فراخوان دعوت از گروه‌های نمایشی، کار خود را آغاز کرده است. این جشنواره به میزبانی خانه موزه خیمه شب بازی ایران از هنرمندان این حوزه در سراسر کشور دعوت می‌کند در این رویداد شرکت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند به سایت خانه موزه خیمه شب بازی ایران با آدرس manacultureforum.com مراجعه کنند.‌شماره تماس ۰۹۱۰۴۰۳۳۵۸۷ نیز پاسخگوی سوالات خواهد بود.

آثار ارسالی پس از بررسی اولیه برای شرکت در رقابت دعوت خواهند شد و علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره پس از دانلود و تکمیل فرم ، فرم تکمیل شده را به همراه سایر مدارک به آدرس : بلوار کشاورز. خیابان وصال شیرازی. کوچه اسلامی ندوشن. پلاک ۶ – کد پستی: ۱۴۱۷۷۵۴۷۷۱ ، خانه فرهنگ مانا از طریق پست یا به صورت حضوری ارسال نمایند.

لازم به ذکر است نخستین جشنواره سراسری «خیمه شب بازی» از تاریخ ۲۸ اردیبهشت تا ۱ خرداد ۱۴۰۳ در تهران برگزار می‌شود.