سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

خوانندگان دوقلوی آواز ایران به «شب آواز ایرانی» می‌پیوندند

khanande-2gholoo

علی و محمد سعیدی خوانندگان دوقلوی آواز ایران، در ششمین «شب آواز ایرانی» به اجرای برنامه می‌پردازند.

علی و محمد سعیدی خوانندگان دوقلوی آواز ایران، در ششمین «شب آواز ایرانی» به اجرای برنامه می‌پردازند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مرکز موسیقی، ششمین «شب آواز ایرانی» با حضور اساتید، هنرمندان و علاقه‌مندان آواز و موسیقی شنبه ۳۰ آبان‌ماه از ساعت ۱۸ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود که در یکی از بخش‌های آن، شاهد اجرای علی و محمد سعیدی، برادران دوقلوی آواز ایران، خواهیم بود. این در حالی است که صدای این خوانندگان را علی نعمت‌اللهی، نوازنده تار، همراهی می‌کند.

علی و محمد سعیدی که ردیف و تکنیک آواز را نزد اساتید فضل‌‌الله شاهزمانی، محمدتقی سعیدی و محمدعلی کیانی‌نژاد آموختند و مهرماه امسال با ارکستر سمفونیک اصفهان به اجرا پرداختند، این‌بار با اجرایی متفاوت چراغ ششمین محفل «شب آواز ایرانی» را روشن می‌کنند.

خوانندگان آلبوم موسیقی «ارگ خاموشی» که سابقه اجرای آثاری از استاد عبدالحسین برازنده و جمشید برازنده را دارند، در این برنامه آواز بداهه‌ در ابوعطا و دشتی اجرا می‌کنند.

ششمین «شب آواز ایرانی» به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری، شنبه ۳۰ آبان‌ماه ساعت ۱۸ در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای همگان آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>