سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۴ در ۱:۲۴ ب.ظ چاپ مطلب

هفتمین «شب آواز ایرانی» پنجم دی‌ماه برگزار می‌شود

shabe-avaz-irani

به دلیل مصادف شدن هفتمین «شب آواز ایرانی» روز شنبه ۲۸ آذرماه با شب شهادت امام حسن عسگری(ع)، تاریخ برگزاری این نشست ماهانه به روز شنبه ۵دی‌ماه تغییر می‌یابد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مرکز موسیقی حوزه هنری، به دلیل شهادت امام حسن عسگری(ع)، هفتمین «شب آواز ایرانی» روز شنبه ۲۸ آذرماه برگزار نمی‌شود و این نشست ماهانه به روز شنبه ۵دی‌ماه موکول خواهد شد.

هفتمین برنامه از سلسله برنامه‌های «شب آواز ایرانی» با حضور اساتید و علاقه‌مندان آواز و موسیقی ساعت ۱۸ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

در این نشست ماهانه که با هدف تجلیل از پیشکسوتان، کشف و معرفی چهره‌های جدید شکل گرفته است؛ هنرمندان به اجرای آواز و ساز خواهند پرداخت. همچنین برای سایر قسمت‌ها نیز برنامه‌های دیگری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری تدارک دیده شده است که اخبار تکمیلی در وب‌سایت مرکز موسیقی حوزه هنری به نشانی www.musicenter.ir به اطلاع عموم می‌رسد.

هفتمین «شب آواز ایرانی» به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری شنبه ۵دی‌ماه ساعت ۱۸ در سالن سوره به نشانی خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>