سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲:۰۳ ب.ظ چاپ مطلب

«تام هنکس» محبوب‌ترین ستاره سینمای آمریکا شد

tom-hanks

یک نظرسنجی تازه نشان می‌دهد تام هنکس محبوب‌ترین ستاره سینمای آمریکا است.

به گزارش سوره سینما، به نقل از ورایتی، براساس نظرسنجی جدید هریس اینتراکتیو تام هنکس به عنوان بهترین بازیگر سینمای آمریکا برگزیده شد. بازیگر «پل جاسوس‌ها» پیش از این در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۴، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۳ نیز این عنوان را از آن خود کرده بود.

در نظرسنجی امسال جانی دپ با صعود دو پله‌ای نسبت به سال گذشته پس از تام هنکس قرار گرفت. بازیگر «عشای سیاه» امسال همانند تام هنکس نامزد جایزه اسکار نشده است. نکته‌ی جالب این است که هیچکدام از این دو بازیگر برای گلدن گلوب هم نامزد نشده بودند.

دنزل واشنگتن با اینکه هیچ فیلمی در سال ۲۰۱۵ بر پرده سینما نداشت، در رده سومین محبوب‌ترین ستاره سینمای آمریکا ایستاد. بازیگر «روز تعلیم» چندی پیش در مراسم جوایز گلدن گلوب جایزه سسیل بی‌دومیل را دریافت کرد.

بازیگر نمادین فیلم‌های وسترن جان وین در این نظرسنجی جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد و پس از او هریسون فورد ستاره سری‌فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» در مکان پنجم ایستاد.

در حالی که پنج نفر نخست این نظرسنجی بازیگران مرد بودند، مکان ششم به ساندرا بولاک بازیگر «بحران برند ماست» رسید و جنیفر لارنس بازیگر «عطش مبارزه، زاغ مقلد» و «جوی» در مکان هفتم ایستاد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>