سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۳:۲۴ ب.ظ چاپ مطلب

پنج فیلم به ظرفیت بخش رقابتی «جشنواره فیلم موج» افزوده شد

mowj-festival

دبیر نخستین جشنواره سراسری فیلم موج کیش گفت: به دلیل استقبال چشمگیر و کیفیت مطلوب آثار رسیده، ۵ فیلم کوتاه به ظرفیت بخش مسابقه افزوده شد.

به گزارش سوره سینما ، ابراهیم حصاری، با اشاره به اتمام بررسی فیلم های ارسال شده توسط هیات انتخاب افزود: اعضای این هیئت از دو هفته قبل، بررسی آثار رسیده به جشنواره را آغاز کرد و جلسه نهایی هیات انتخاب با حضور حسین مهکام، مجیدرضا مصطفوی و رضا شیخلانی در محل سازمان منطقه آزاد کیش (دفتر تهران) برگزار شد. در این جلسه پس از ساعت ها بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص آثار منتخب، فهرست نهایی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه اعلام شد.

ابراهیم حصاری گفت: با توجه به تعداد زیاد آثار رسیده به جشنواره و سطح کیفی بالای فیلم ها، رقابت در این مرحله بسیار فشرده بود و در نهایت تصمیم براین شد که پنج فیلم به ظرفیت اعلام شده قبلی افزوده شود و بنا براین ۶۵ اثر در بخش مسابقه حضور خواهند داشت تا امکان دیده شدن چند فیلم خوب دیگر از فیلم سازان شرکت کننده فراهم شود.

شرکت کنندگان می توانند جهت اطلاع از لیست فیلم های راه یافته به بخش مسابقه، به وبسایت جشنواره با آدرس www.art.kish.ir مراجعه کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>