سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

عبدالرضا اکبری : مسئله محیط زیست جدی است

abdolreza-akbari

عبدالرضا اکبری بازیگر سریال شیوع با حضور در پانزدهمین نمایشگاه محیط زیست از غرفه جشنواره فیلم سبز بازدید و نقطه نظراتی خود را درباره محیط زیست و جشنواره ارائه کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم سبز، عبدالرضا اکبری با حضور در غرفه جشنواره فیلم سبز گفت: برگزاری جشنواره و نمایشگاه نقش سازنده و مهمی در فرهنگ سازی دارد و به نظرم این نوع فعالیت ها باید بیشتر شود.

وی ادامه داد: می توان مردم را به واسطه برگزاری این نوع جشنواره ها با محیط زیست و اهمیت آن آشنا کرد . باید توجه داشت که با حفظ محیط زیست درواقع از خانه خودمان محافظت می کنیم.

این بازیگر سینما و تلویزیون یادآور شد: دو فیلمنامه با موضوع محیط زیست دارم و امیدوارم با این دو فیلمنامه در جشنواره فیلم سبز حضور داشته باشم.

وی همچنین گفت: سرمایه اصلی جشنواره فیلم سبز مردم و افردی هستند که از محیط زیست حمایت می کنند اما باید سازمان محیط زیست و ارگان های ذی ربط نیز برای تولیداتی با موضوع محیط زیست مشارکت داشته باشند و حمایت کنند.

اکبری خاطرنشان کرد: به نظرم برگزاری این جشنواره با توجه به خطراتی که امروز محیط زیست ما و مخصوصا این روزها که حیوانات در معرض آزار و اذیت قرار گرفته اند و یوزپلنگ ایرانی که نمادی از محیط زیست ایران است، بسیار ضروری است.

وی با بیان اینکه یکی از حامیان محیط زیست است افزود: موضوع محیط زیست  بسیار جدی است و تنها به روز درخت کاری خلاصه نمی شود.

در ادامه این دیدار مهدی توحیدپور مدیر اجرایی جشنواره توضیحاتی را درباره روند برگزاری این رویداد فرهنگی ارائه کرد.

پنجمین جشنواره فیلم سبز به دبیری فرهاد توحیدی ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>