سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

پوستر فیلم «نفس» برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد + عکس

nafas-en

پوستر فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار با طرحی از علی باقری در آستانه برگزاری سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «نفس»، پوستر فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، براساس مضمون فیلم، توسط علی باقری طراحی و در آستانه برگزاری سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد.

علی باقری طراح پوستر فیلم سینمایی «نفس» برخلاف سنت معمول در طراحی پوستر فیلم های سینمایی از عکس استفاده نکرده و طرح حاضر نقاشی است که با قلم نوری کار شده است.

به گفته طراح پوستر فیلم سینمایی «نفس»، در طراحی پوستر این فیلم سینمایی حال و هوای داستان را در خط به خط با نقاشی هایی که کشیده، حفظ کرده است تا هم برای مخاطب جذاب و هم معرف فیلم باشد.

nafas-poster-en

فیلم سینمایی «نفس» به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده و شرکت سینمایی نورتابان، ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی تهیه کنندگان این فیلم سینمایی هستند.

فیلم «نفس» سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر که به دبیری محمد حیدری برگزار شد، دریافت کرد.

این فیلم همچنین نامزد دریافت بهترین های جشنواره در پنج بخش بهترین موسیقی، بهترین طراحی گریم، طراحی صحنه و لباس، صداگذاری و جلوه های ویژه بصری بوده است.

فیلم سینمایی «نفس» در بخش رقابتی سینمای سعادت در سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیری رضا میر کریمی و در کنار ۱۴ اثر سینمایی که دو فیلم از مجموع آثار ایرانی هستند به رقابت می پردازد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>