سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۹ ق.ظ چاپ مطلب

«رئیس»، بتمن و سوپرمن را پایین کشید

boss

«رئیس» به چند هفته صدرنشینی «بتمن علیه سوپرمن» خاتمه داد و صدرنشینی جدول گیشه سینماهای آمریکای شمالی را از آن خود کرد.

به گزارش سوره سینما، کمدی اجتماعی و انتقادی «رئیس» با فروشی نزدیک ۲۴ میلیون دلاردر ۴ هزار سالن نمایش، موفق به کسب این عنوان شد.

ملیسا مک کارتی بازیگری که در چند سال اخیر به صورت یکی از چهره های اصلی ژانر کمدی درآمده، در نقش اصلی «رئیس» بازی کرده است.

در داستان این کمدی اجتماعی مک کارتی در قالب یک مالک کله گنده دنیای صنعت ظاهر می شود، که به دنبال یک سری اتفاق عجیب و غریب سر از زندان درمی آورد.

این زن پس از آزادی از زندان به محل کار سابق خود برمی گردد و در مواجهه با همکاران قدیمی و رقبای خود، دست به یک سری اقدامات غیرمتعارف می زند.

به نوشته امپایر آنلاین، بن فالکون همسر مک کارتی فیلم نامه فیلم را با همکاری استیو مالوری نوشته است. خود او وظیفه کارگردانی «رئیس» را هم به عهده داشته است.

اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «بتمن علیه سوپرمن» با فروشی بالای ۲۳ میلیون دلار در ردیف دوم جدول گیشه فروش نشست. فروش چهار هفته ای فیلم در آمریکای شمالی به حدود ۳۰۰ میلیون دلار رسیده است.

تحلیل گران اقتصادی سینما با اشاره به فاصله کم فروش دو فیلم اول جدول از یکدیگر، می گویند شانس با ملیسا مک مک کارتی همراه بوده است.

منبع: جام جم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>