سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب

«زندگی جشن» پروژه جدید کمدین مشهور شد

melisa-maccarti

ملیسا مک کارتی کمدین مطرح سینما، قرارداد بازی در فیلم کمدی تازه ای به نام «زندگی جشن» را امضا کرد. او یکی از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود.

به گزارش سوره سینما، بن فالکون همسر مک کارتی فیلم نامه این کمدی پرجنب و جوش را براساس طرحی از خود بازیگر می نویسد.

شرکت مستقل فیلم سازی نیولاین امر تولید «زندگی جشن» را به عهده دارد و آن را با هزینه ای ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد برد.

این شرکت فیلم سازی در سال ۲۰۱۴ هم کمدی خانوادگی و بزن و بکوب «تامی» را با همکاری مک کارتی و فالکون تهیه کرده بود. این فیلم با استقبال تماشاگران روبرو شد.

به نوشته اسکرین اینترنشنال، خط اصلی داستان «زندگی جشن» هنوز اعلام نشده است. اما نزدیکان بازیگر می گویند این داستان شباهت هایی با فیلم دهه هشتاد میلادی «بازگشت به مدرسه» دارد.

مک کارتی هم اکنون کمدی اکشن «شکارکنندگان ارواح» را آماده نمایش دارد. نسخه تازه و احیا شده این مجموعه فیلم موفق دهه هشتادی، اواسط ماه ژولای اکران عمومی می شود.

این بازیگر طی هفته ای که گذشت کمدی خانوادگی و اجتماعی «رئیس» را روانه پرده سینماها کرد که با فروشی بالای ۲۷ میلیون دلار، صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد.

منبع: جام جم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>