سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۴:۳۵ ب.ظ چاپ مطلب

سریال «۲۴» جدید در راه است

24

شبکه فاکس بالاخره رسما سفارش ساخت «۲۴» جدید را پیش از موعد داد.

به گزارش سوره سینما، «۲۴: میراث» سریال جدید شبکه فاکس است که توسط رابرت کوچران، مانی کوتو، ایوان کتز و هاوارد گوردون سیاسی ساز یهودی و مشهور تلویزیون آمریکا ساخته می شود. این مجموعه که بر اساس سریال مشهور «۲۴» تهیه و تولید خواهد شد، بدون حضور کیفر ساترلند، بازیگر نقش محوری جک باور روی آنتن شبکه فاکس می رود. او هم در سریال جدید به تیم تهیه کنندگان پیوسته و در اتاق فکر کار حاضر می شود.

نکته جالب توجه در مورد سفارش ساخت شبکه فاکس این است که آنها قبل از آن که از پایلوت سریال جدید رونمایی کنند اقدام به سفارش سریال کرده اند. قرار است سریال «۲۴: میراث» در فصل اول، مثل «۲۴: یک روز دیگر زندگی کن» ۱۲ قسمت داشته باشد.

نکته جالب توجه در مورد سریال جدید فاکس این است که نقش اول آن قرار است یک بازیگر سیاه پوست به اسم کوری هاوکینز باشد. سریال «۲۴» در سال ۲۰۰۱ توسط رابرت کوچران خلق شد و تا سال ۲۰۱۰ در هشت فصل و ۱۹۵ قسمت روی آنتن شبکه فاکس رفت. پس از آن کاراکترهای مشهور این سریال، با «۲۴: یک روز دیگر زندگی کن» به تلویزیون بازگشتند و حالا تیم جدیدی قرار است ساخت آن را بر عهده بگیرند.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>