سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

حضور آرنولد در «چرا ما گانتر را می کشیم» قطعی شد

arnold-schwarzenegger

این فیلم با نام «چرا ما گانتر را می کشیم» جلوی دوربین خواهد رفت و داستان آن، از حال و هوای تازه ای برخوردار است.

به گزارش سوره سینما، آرنولد شوارزنگر برای فیلم تازه اش به سراغ ژانر کمدی اکشن رفته و امیدوار است تماشاگران سینما، استقبال خوبی از آن در زمان نمایش عمومی کنند.

این فیلم با نام «چرا ما گانتر را می کشیم» جلوی دوربین خواهد رفت و داستان آن، از حال و هوای تازه ای برخوردار است.

در داستان فیلم، آرنولد در راس گروهی از تروریست های زبده بین المللی قرار دارد، که با یک ماموریت مهم و عجیب و غریب روبرو می شوند.

ماموریت این گروه، سفری جهانی به نقاط مختلف دنیا برای پیدا کردن خطرناک ترین مرد خبیث جهان به نام گانتر است. این مرد باید به قتل برسد و آرنولد و همکارانش بزودی متوجه می شوند انجام این کار، چندان هم ساده نیست!

تاران کیلام از چهره های سرشناس رسانه تلویزیون، با «چرا ما باید گانتر را بکشیم» اولین فیلم بلند سینمایی خود را در مقام کارگردان ارائه خواهد کرد.

فیلم نامه اصیل و غیراقتباسی این کمدی اکشن را، خود او با همکاری کابی اسمولدرز نوشته است. هزینه تولید فیلم حدود ۶۰ میلیون دلار برآورد شده است.

گروه سازنده فیلم، برای فیلم برداری آن از چندین لوکیشن بین المللی استفاده خواهند کرد. فیلم به جز آرنولد، بازیگر سرشناس دیگری ندارد.

به نوشته امپایر آنلاین، کمپانی یونیورسال امر تولید این کمدی اکشن را به عهده دارد. گفته شده کلید فیلم برداری فیلم، ماه ژوئن زده خواهد شد.

شنیده می شود اطرافیان آرنولد به او پیشنهاد کرده اند در بازگشت دوباره اش به دنیای سینما، به بازی در فیلم های اکشن کمدی بپردازد و دیگر به سراغ فیلم هایی مثل «ترمیناتور» نرود.

منبع: جام جم آنلاین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>