سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۲:۲۲ ب.ظ چاپ مطلب

جان سخت تازه سینما کیست؟

Dwayne_Johnson

دواین جانسن بازیگر اکشن کار و ورزشکار سینما، در فیلم بدون نام تازه اش پا جای پای بروس ویلیس و مجموعه فیلم معروف او «جان سخت» می گذارد.

به گزارش سوره سینما، منابع نزدیک به سازندگان فیلم گفته اند داستان و حال و هوای آن، به شدت شبیه این فیلم پرفروش و معروف دهه هشتاد میلادی است.

با این حال، تهیه کنندگان اکشن جدید دواین جانسن در شرکت مستقل فیلم سازی لجندری فیلمز، حاضر به افشای خط اصلی داستان آن نشده اند.

تنها چیزی که تا به حال در باره این اکشن گفته شده این است که داستانش را به زبانی دلهره آور تعریف می کند ودر یک پارک تفریحی بزرگ چینی اتفاق می افتد.

به نوشته امپایر آنلاین، دواین جانسن در داستان فیلم نقش پلیسی را بازی می کند که مثل کاراکتر ویلیس در «جان سخت» ها، یک تنه در مقابل شخصیت های شرور ماجرا می ایستد.

فیلم نامه غیراقتباسی فیلم را راوسون توربرمی نویسد و خودش هم کارگردان آن خواهد بود. او مدتی قبل جانسن را در کمدی اکشن «هوش مرکزی» هدایت کرد.

این فیلم نامه در مرحله مقدماتی نگارش قرار دارد و برای اواخر فصل تابستان آماده می شود. به این ترتیب، کلید فیلم برداری فیلم تا زودتر از فصل زمستان زده نخواهد شد.

از آن جا که بخش اصلی داستان این اکشن دلهره آور در یک پارک تفریحی بزرگ چینی رخ می دهد، احتمال زیادی وجود دارد چینی ها هم در تولید آن مشارکت کنند.

در دو سال اخیر، سرمایه گذاران چینی و صنعت سینمای این کشور آسیایی بر روی تعدادی از محصولات پرسروصدا و بلاک باستر هالیوودی سرمایه گذاری کرده اند.

«هوش مرکزی» دواین جانسن برای اول ژولای به روی پرده سینماهای جهان می رود و از آن، به عنوان یکی از محصولات پرفروش فصل تابستان اسم برده می شود.

دواین جانسن قهرمان کشتی کج که به راک هم معروف است، این روزها مشغول بازی در قسمت هشتم مجموعه فیلم اکشن «سریع و آتشی» است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>