سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

ژان‌کلود ون‌دام به دنبال انتقام می‌رود

Jean-Claude Van Damme arriving for the UK Premiere of The Expendables 2, at the Empire Cinema, Leicester Square, London.

ژان‌کلود‌ ون‌دام برای بازی در سومین قسمت از سه‌گانۀ «کیک بوکسور» قرارداد امضا کرد.

به گزارش سوره سینما، نخستین قسمت از این سه‌گانه سال ۱۹۸۹ با بازی ون‌دام به سینما عرضه شد و دومین قسمت آن با عنوان «کیک‌بوکسور: انتقام» به زودی روانه سینما خواهد شد. سومین قسمت از این سه‌گانه «کیک‌بوکسور: تلافی» نام دارد.

در نخستین قسمت از این سه‌گانه ژان کلود ون دام نقش کیک‌بوکسوری به نام کرت اسلوان را بازی می‌کرد که دنبال انتقام مرگ برادرش بود. در دومین قسمت از این سه‌گانه به کارگردانی جان استاکوِل که از سپتامبر آینده اکران می‌شود، آلیان موزی نقش کرت اسلوان را بازی می‌کند و ون دام در نقش استاد دوراند ظاهر می‌شود.

ستاره فیلم‌های اکشن و هنرهای رزمی در قسمت سوم که نویسندگی و کارگردانی آن را دیمتری لاگوثتیس برعهده دارد، نقش خود در قسمت دوم را تکرار می‌کند.

این بازیگر چهارم جولای لحظۀ امضای قرارداد برای بازی در «کیک‌بوکسور: تلافی» را به صورت زنده در صفحه رسمی خود در فیسبوک به اشتراک گذاشت.

زمان اکران «کیک بوکسور: تلافی» سال ۲۰۱۷ است.

منبع: خبرآنلاین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>