سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟!» هفته آینده کلید می‌خورد

poor-hoseini

با انجام تست گریم بازیگران «صدای منو می شنوید؟!» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی این فیلم سینمایی بزودی جلوی دوربین خواهد رفت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه ، فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟!» به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است و پیش بینی می شود هفته آینده مقابل دوربین برود.

فیلمبرداری در تهران و چند شهر دیگر انجام می شود و گروه این روزها علاوه بر مذاکره با عوامل پشت دوربین، مشغول انتخاب لوکیشن ها هستند.

پرویز پورحسینی، مژگان بیات، حسن عباسی، سعید داخ، عطا سلمانیان، احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، حمید مرادی، پیمان ادیبان کیا بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این فیلم قطعی شده است و انتخاب سایر بازیگران ادامه دارد.

«صدای منو می شنوید؟!» اولین ساخته سینمایی پروین آشتیانی محسوب می شود که پیش از این در تلویزیون ساخت چندین مجموعه و تله فیلم را برعهده داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم با مضمون دفاع مقدس آمده: حالا بعد چند سال پسرم برگشته… ایناهاش… این کلید رو به جاش به من دادن می گن بیا، خوشحال باش… پسرت اومده… کلیدی که مال یه دره… یه دری که گم شده تو این شهر لعنتی… حالا من در به در، کوچه به کوچه دنبال یه درم که بهم بگه این دو تا تیکه استخون و این کلید زنگ زده پسرمه یا نیست… .

حسن عباسی و حسن کلامی تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته اند و سایر عواملی که تاکنون حضورشان در پروژه قطعی شده عبارتند از: مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: محمد قومی، مدیر تولید: مهناز انزهایی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: کاوه قاسم زاده، دستیار کارگردان: سمانه دالوند، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، سرمایه گذاران: مهدی مومن زاده، محمدمهدی خرمی.

دیگر عوامل این پروژه بزودی مشخص خواهند شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>