سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۹ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۴ ق.ظ چاپ مطلب
در چهل‌و‌یکمین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

جهانگردی دور دنیا با جیب خالی

Maks-S3E41.

در قسمت چهل‌و‌یکم از فصل سوم برنامه «مکث» گلاره عباسی میزبان دو دوست جهانگرد است که بدون هزینه بالا و گاهی حتی با دوچرخه به کشورهای مختلف دنیا سفر کرده‌اند.

به گزارش سوره سینما، چهل‌و‌یکمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» چهارشنبه ٩ مهر حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده گلاره عباسی مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه گلاره عباسی میزبان دو دوست جهانگرد به نام های ناصر امیر اصلانی‌آذر و محمود انصاری است که بدون هزینه بالا و گاهی حتی با دوچرخه به کشورهای مختلف دنیا سفر کرده‌اند و در این مسیر با مخاطرات بسیاری از جمله بیماری ابتلا به مالاریا و… روبرو شده‌اند. اصلانی‌آذر و دوستش در مسیر گذرشان به شهرهای مختلف در برخی مناطق سکونت و کسب درآمد کرده و به مسیرشان ادامه میدهند. برای آنها بسیار مهم است که با فرهنگ و سنن سایر کشورها آشنا شده و همچنین ایران و فرهنگ ایرانی را به مردمی که با آنها در مسیر جهانگردی‌شان برخورد می‌کنند بشناسانند. روایت خاطرات جذاب و مهیج این دو دوست جهانگرد را امشب در «مکث» ببینید و بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>