سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۷ ق.ظ چاپ مطلب
در چهل‌و‌سومین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

ماجرای قهرمان بوکس که در حمله اوباش چاقو خورد اما دست روی کسی بلند نکرد

Maks-S3E43

در قسمت چهل‌و‌سوم از فصل سوم برنامه «مکث» گلاره عباسی میزبان قهرمان رشته ورزشی بوکس است که از قدرتش برای آسیب رساندن به اشرار در جهت دفاع از خود استفاده نکرد.

به گزارش سوره سینما، چهل‌و‌سومین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» جمعه ۱۱ مهر حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده گلاره عباسی مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه گلاره عباسی میزبان مرتضی سپهوند قهرمان رشته ورزشی بوکس است. سپهوند اولین بوکسور ایرانی است که توانست از طریق موفقیت در مسابقات جهانی، جواز شرکت در المپیک را کسب کند.

سپهوند زندگی آرام و موفقی داشت و در فدراسیون بوکس لرستان مشغول فعالیت بود تا اینکه در تیر ماه ۹۹ در یکی از محله‌های خرم آباد اشرار با چاقو و قمه به او حمله کرده و عصب‌های صورت او را پاره کردند و شرایط سختی برایش پیش آوردند. سپهوند در این درگیری با اینکه توان فیزیکی بالایی داشت از قدرتش برای آسیب رساندن به اشرار در جهت دفاع از خود استفاده نکرد. دیگر مهمان برنامه  صدیقه حاجی قاضی دادگستری است. حاجی در این بخش از برنامه درباره پرونده‌هایی صحبت خواهد کرد که تنها ناشی از عدم کنترل خشم بوده‌اند و یک عمر دردسر و عذاب را برای فرد مجرم و خانواده‌اش به همراه داشته‌اند.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>