سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۱۳ ب.ظ چاپ مطلب
در چهل‌و‌دومین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

از تولد در استانی محروم و نابینایی تا تحصیل در مقطع دکترا

Maks-S3E42-1

در قسمت چهل‌و‌دوم از فصل سوم برنامه «مکث» گلاره عباسی میزبان دختر جوانی است که تولد در استانی محروم و از دست دادن بینایی، نتوانست او را از رسیدن به آرزوهایش باز دارد.

به گزارش سوره سینما، چهل‌و‌دومین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» پنج شنبه ۱۰ مهر حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده گلاره عباسی مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه گلاره عباسی میزبان سیما رئیسی و پدرش محمدرضا رئیسی است. سیما دختری از دیار سیستان‌و بلوچستان است که در کودکی و به تدریج بینایی خود را از دست داد اما تولد در استانی محروم و از دست دادن بینایی نتوانست دختر جوان را از رسیدن به آرزوهایش باز دارد. سیما با حمایت و کمک پدرش حالا در مقطع دکترای رشته علوم سیاسی تحصیل و به جوانانی که شرایطی مشابه او دارند کمک می‌کند و جزو افراد محبوب و سرشناس در شهرشان زاهدان است. محمدرضا رئیسی دو دختر دیگر هم دارد و رشد و پیشرفت دخترانش  و همچنین توجه به علایق و استعدادهای‌شان برایش بسیار مهم است و از آنها در جهت رسیدن به آرزوهای‌شان حمایت می‌کند. خاطرات تلخ و شیرین این پدر و دختر دوست‌داشتنی را امشب در «مکث» ببینید و بشنوید.

Maks-S3E42-2

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>