سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۹ ق.ظ چاپ مطلب

«انبار» نامزد بهترین فیلم کوتاه جشنواره کانادا شد

anbaar

فیلم کوتاه «انبار» به کارگردانی حسین ترک‌جوش نامزد بهترین فیلم‌ کوتاه در جشنواره فیلم آینده «گِبِک» کانادا شد.

به گزارش سوره سینما، جشنواره فیلم آینده «گِبِک» (Gbeck Future Film Festival) مسابقه‌ای از فیلم‌های اصلی است که توسط سازندگان فیلم از سراسر جهان خلق شده و برای کشف و حمایت از فیلمسازان جوان طراحی شده است.

جشنواره فیلم آینده «گِبِک» بر رسانه‌های جدید و فیلمسازان جوان تمرکز دارد. بسیاری از فیلمسازان بزرگ جوان توسط این رویداد پرورش یافته‌اند و بسیاری از فیلم‌های عالی در مراحل انتخاب کشف شده‌اند.

این جشنواره برای هفتمین سال برگزاری خود در کشور کانادا از تاریخ ۲ تا ۴ آپریل (۱۳ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰) به صورت حضوری و در جزیره پرنس ادوارد برگزار خواهد شد.

فیلم کوتاه «انبار» ساخته حسین ترک‌جوش با محوریت قرار دادن کارکنان یک انبار ضایعات کاغذ، داستانی جنائی-اجتماعی را دنبال می‌کند.

هامون سیدی، علی یعقوبی، محمدرضا هلال زاده، اودین روشن، فاضل قنادی، علی پیله ور، شیوا سرمست، وحیده اکبری نسب، مرتضی حسینی راد، وحیدباقری، حامد کریوند بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>