سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۳:۳۵ ب.ظ چاپ مطلب

اختتامیه مهرواره ملی شعر وحدت بیستم اسفندماه برگزار می‌شود

mehrvare-vahdat-poster

آیین پایانی و تقدیر از برگزیدگان مهرواره ملی شعر وحدت، بیستم اسفندماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از سپهر سوره هنر، مراسم اختتامیه مهرواره سراسری شعر وحدت در موضوعات تمدن نوین اسلامی، حاج قاسم شهید قدس، مقابله با استکبار و جریان‌های تکفیری، شهدای وحدت، قرآن، پیامبر و اهل بیت (ع)، ایران همدل و فلسطین، بیستم اسفندماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

این مهرواره ملی در بخش‌های شعر سنتی (قالب‌های کهن)، شعر نو (سپید و نیمایی)، زبان‌های بومی ایران و کودک و نوجوان برگزار می شود و شرکت‌کنندگان با ارسال حداکثـر ۵ قطعه شعر مرتبط با موضوع فراخوان می توانستند در مهرواره شرکت کنند.

مهرواره سراسری شعر وحدت به همت دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی،حوزه هنری انقلاب اسلامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برگزار شده و اختتامیه آن در ابتدا قرار بود همزمان با هفته وحدت برگزار شود که به دلیل شرایط کرونایی به تاخیر افتاد.

در حالی که از تمامی استان های کشور شاعران آثار خود را برای شرکت در مهرواره ارسال کرده بودند، بیشترین تعداد آثار ارسال شده مربوط به استان های تهران و گلستان بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>