سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ آذر ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۱ ب.ظ چاپ مطلب

دبیر اجرایی جشنواره حسنات: آماده همکاری با آموزش و پرورش هستیم

hasanat-fest

نشستی با حضور مدیران اجرایی جشنواره حسنات و معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان اصفهان صورت گرفت.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان ،در این دیدار مدیران اجرایی جشنواره حسنات آمادگی استفاده از توان ظرفیتی خود را در حوزه تعلیم و تربیت به معاونت پرورشی آموزش و پرورش اعلام داشتند.

در این خصوص عشاقی دبیر اجرایی جشنواره حسنات گفت: از آنجا که آموزش پایه رشد و تعالی در تمام جوامع انسانی است و ما در ارگانی به اسم آموزش و پرورش مخاطبمان جوانان و نوجوانانی است که نسل آینده کشور را تشکیل می دهند می بایست در آموزش به آنها کوتاهی نکنیم به همین دلیل می خواهیم از ظرفیت موجود در جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات که موضوع اصلی آن احسان و نیکوکاری است در راستای نهادینه کردن این موضوع بین دانش آموزان با آموزش و پرورش همکاری کنیم.

وی ادامه داد: : قطعاً همکاری بین این دو نهاد می تواند برای ارتقا سطح آگاهی و بینش دانش آموزان مفید باشد.این همکاری ها می تواند در غالب پخش همزمان فیلم های برگزیده از سوی داوران جشنواره در مدارس و سالن های آموزش و پرورش ،انتخاب داوران دانش آموز برای انتخاب آثار برگزیده از نگاه خودشان، تشکیل کانون های فیلم دانش آموزی با حضور علاقمندان به این حوزه و… باشد.

در پایان مقرر شد تا معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان اصفهان پیشنهادات ارائه شده از سوی عوامل اجرایی جشنواره حسنات را مورد بررسی قرار دهد و در صورت تمایل به همکاری، اعلام آمادگی خود را با این جشنواره اعلام کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>