سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ آذر ۱۳۹۴ در ۴:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

«دختر شینا» به جشنواره عمار آمد + تیزر

Shina

تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» که به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا و تهیه‌کنندگی مرکز رسانه‌ای شیرازه تولید شده است، در ششمین جشنواره عمار حاضر می‌شود.

به گزارش سوره سینما براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» که به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا و تهیه‌کنندگی مرکز رسانه‌ای شیرازه تولید شده است، در ششمین دوره این جشنواره حاضر می‌شود.

بنابرین گزارش، این تیزر که به منظور معرفی کتاب «دختر شینا»، شامل خاطرات زنده‌یاد قدم‌خیر محمدی کنعان، تهیه شده است، گام اول تولید تصویری و همراهی سینما و هنرمندان برای معرفی کتاب و ادبیات است.

این تیزر سینمایی که در آن، الیکا عبدالرزاقی و امید زندگانی، برشی از کتاب را بازسازی کرده‌اند، قرار است در تلویزیون و پیش از فیلم‌های سینمایی در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آید.

گفتنی است کتاب «دختر شینا» نوشته بهناز ضرابی‌زاده، تجربه‌ای نو و موفق در روایت‌های زنانه از جنگ و دفاع مقدس است که تاکنون بیش از یک‌صدهزار نسخه از آن به‌فروش رفته و در طی شش‌ ماه اخیر از آثار پرفروش‌ بازار کتاب بوده است.

[پخش کننده ویدئو]

لینک دانلود: تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>