سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

یک هنرمند نقاش: خدا بهترین نقاشِ جهان است

naghashi hoviate man

زهرا متناصری گفت: خدا بهترین نقاش جهانِ است و بسیار زیباست زمانی که دنیای رنگی خدا را روی بوم می آوریم تا سایر آدم ها از دیدن آن حس خوبی داشته باشند.

به گزارش سوره سینما، زهرا متناصری هنرمند نقاش درباره فعالیت کاری اش گفت: حدود دوازده ساله نقاشی می کنم اما دو سال است که تصمیم گرفتم جدی و حرفه ای دنبال کنم.  در ابتدا دوست نداشتم حتی معمولی ترین و کوچکترین تابلوهام را به کسی هدیه بدهم و یا بفروشم زیرا حس عجیبی است وقتی با دستای خودم از یک صفحه سفید یک طرحی می‌سازم که با آن همزاد پنداری می‌کنم یا می توانم با آن حرف بزنم. اما وقتی سفارشات تابلو شروع شد و درخواست طرح دلخواهشان را به من می دادند کم کم توانستم طور دیگری به موضوع نگاه کنم.

وی ادامه داد: وقتی اثر هنری ام را در خانه یا محل کار فرد دیگه ای دیده شود و لذت ببرند برای من حس رضایت و خوشحالی و غرور دارد.

متناصری خاطرنشان کرد: نقاشی آرزوی کودکی ام بود به همین دلیل دلم میخواست نقاشی در زندگی هدف اصلی ام باشد و یک سال زحمت کشیدم تا توانستم نمایشگاه نقاشی بگذارم.

وی ادامه داد: به درخواست دوستانم که خواستند تا نقاشی را بهشان آموزش بدهم این حس در دورنم بوجود آمد تا هنر و استعدادم را به کسانی که علاقه دارند منتقل کنم و در مدت زمان کوتاهی هنرجویان زیادی پیدا کردم.

این هنرمند نقاش همچنین گفت: خدا بهترین نقاش جهانِ است و بسیار زیباست زمانی که دنیای رنگی خدا را روی بوم می آوریم تا سایر آدم ها از دیدن آن حس خوبی داشته باشند.
نمایشگاه نقاشی زهرا متناصری از امروز جمعه ۳۰ فروردین شروع و تا پنجشنبه ۵ اردیبهشت از ساعت ۱۳ تا ۱۷:۴۵ در بلوار میرداماد، زیر پل مدرس، خیابان البرز، کوچه تابان شرقی، پلاک ۴۴، طبقه پنجم، گالری نجوا خواهد بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>