سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۵ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۲ ق.ظ چاپ مطلب

بررسی چالش ها و موفقیت های مسیر کارآفرینی در ایران در «کافه کارآفرینی»

kafe karafarini

فصل دوم سمینارهای تخصصی کافه کارآفرینی از هفتم اسفند ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز می شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری کافه کارآفرینی، اولین سمینار کافه کارکارآفرینی(فصل دوم) روز دوشنبه-۷ اسفند- از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

در این سمینار نژده هوانسیان، هم‌بنیان گذار و استراتژیست باما، علی کشفی،  هم‌بنیان گذار فلایتیو و آرش برهمند سردبیر و هم‌بنیان گذار پیوست  که گفتگوگر برنامه حضور داشته و درباره تجربه های نوگرایانه خود در زمینه فعالیت استارتاپ ها، چالش ها و ظرفیت های پیش رو صحبت می کنند.

آکادمی کارآفرینی تهران فعالیت خود را از سال ۹۳ در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی کشور در دانشگاه تهران آغاز کرده است.

کافه کارآفرینی نام مجموعه ای از سمینارهای انگیزشی-آموزشی برای مخاطبان حرفه ای است که در برترین دانشگاه های کشور با هدف انتقال تجربه کارآفرینان موفق و ترویج فرهنگ ارزش آفرینی برگزار می شود.

این سمینارها تاکنون در بیش از ۲۰ دانشگاه از جمله دانشگاه های صنعتی شریف، ، دانشگاه تهران ،  دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شهرهای اراک و قم ، دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده است.

حضور در اولین سمینار از فصل دوم فعالیت های کافه کارآفرینی که هفتم اسفند ماه از ساعت ۱۷ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود، برای عموم آزاد و رایگان است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>