سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۱ ق.ظ چاپ مطلب

سریال جدید پوراحمد سهم تلویزیون می‌شود یا نمایش‌خانگی؟

kiyomars-porahmad

محمود فلاح گفت: با پایان نگارش سریال «آب‌» امیدواریم بتوانیم تا پایان سال ۹۵ این مجموعه ۳۰ قسمتی را کلید بزنیم.

به گزارش سوره سینما، تهیه‌کننده سریال «مختارنامه» که یک سریال تاریخی‌ به کارگردانی کیومرث پوراحمد برای تولید در دست دارد، اعلام کرد: سریال تاریخی «آب» همچنان در حال نگارش است و فکر می‌کنم تا پاییز امسال نگارشش به پایان برسد.

محمود فلاح در پاسخ به اینکه فکر می‌کند شرایط تولید این مجموعه تاریخی چه زمانی فراهم شود؟ گفت: هنوز معلوم نیست این مجموعه تاریخی که مربوط به تاریخچه آب از زمان قاجار تا حال حاضر است، برای تلویزیون ساخته شود یا برای شبکه نمایش خانگی تهیه شود.

وی بیان کرد: اینکه سازمان صداوسیما سریال «آب» را بخواهد یا رسانه‌های تصویری و اینکه قرار است بودجه‌اش را چه کسی بدهد و با چه ارگان‌هایی مشارکت داشته باشیم، هنوز مشخص نشده است؛ بنابراین فعلا تا پایان نگارش این مجموعه باید منتظر باشیم ببینیم چه تصمیمی گرفته می‌شود.

فلاح همچنین خبر داد: با پایان نگارش سریال «آب‌» امیدواریم بتوانیم تا پایان سال ۹۵ این مجموعه ۳۰ قسمتی را کلید بزنیم.

تهیه‌کننده «مختارنامه» پیشتر در گفت‌و‌گویی اعلام کرده بود که قرار است با کیومرث پوراحمد همکاری داشته باشد. متن سریال تاریخی «آب» توسط چندین نویسنده در حال نگارش است. این سریال تاریخی درباره تاریخچه آب از زمان قاجار تا حال حاضر است.

منبع: ایسنا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>