سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۳ ب.ظ چاپ مطلب

تیزر جشنواره فیلم سلامت منتشر شد + فیلم

salamat-tizer

تیزر نخستین جشنواره فیلم سلامت توسط علی طهرانی ساخته و منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت علی طهرانی از فعالان سینمای کشور که فعالیت خود در ساخت تیزرهای تبلیغاتی را از سال ۷۶ آغاز کرده به همراه تیمش تیزر نخستین جشنواره فیلم سلامت را تولید کرده اند.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، با اشاره به پایان ساخت تیزر جشنواره فیلم سلامت و ابراز خرسندی از پذیرفته شدن طرح پیشنهادی خود در این باره گفت:  سعی کردم در ساخت این تیزر از تجربه جدید با ریتمی تند استفاده کنم. هدف اصلی من از این ایده بیان حقیقت سلامت شهری ما به دور از هرگونه شعار بود.

این برنامه ریز و دستیار کارگردان سینما اظهار کرد: ساخت این تیزر از زمان پذیرفته شدن طرح تا تایید نهایی ۱ ماه به طول انجامید.  در این پروژه کیوان معتمدی به عنوان تصویر برادار ، امیر خشایار قاسمی به عنوان مدیر هنری و طراح صحنه و مهران جنگجو به عنوان مدیر جلوه های ویژه حضور داشتند.

طهرانی علاوه بر کارگردانی این اثر  مدیر پروژه ، ایده پرداز و طراح نیز بوده است.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ تا ۵ شهریور برگزار خواهد شد.

[پخش کننده ویدئو]

لینک دانلود: تیزر جشنواره فیلم سلامت


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>