سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۱:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

انتشار کاتالوگ جشنواره سلامت با یادداشت‌های کریمی و فرخ نژاد

ketab-salamat

کاتالوگ نخستین جشنواره فیلم سلامت به سردبیری مسعود نجفی با یادداشت هایی از نیکی کریمی و حمید فرخ نژاد منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت ، این کتاب در ۲۶۴ صفحه شامل اطلاعات جشنواره اعم از آثار حاضر و اعضای هیات داوران است که با طراحی مرتبط با موضوع جشنواره در قطع وزیری آماده شده است.

در بخش بزرگداشت های کاتالوگ یادداشت هایی اختصاصی از نیکی کریمی و حمید فرخ نژاد که برای پوران درخشنده و رامبد جوان نوشته اند به چشم می خورد.

کریمی نوشته است: خانم پوران درخشنده به نظر من خانم فیلمساز شریف و زحمتکشی است که سال ها بی ادعا فیلم ساخت، پشت سر هم … و نشان داد حرفی که میزند راجع به سینمای اجتماعی و دغدغه ای که دارد واقعیست . خودش را پشت اینکه اجازه نمیدهند و سانسور شد و چه و چه پنهان نکرد ، بلکه زن میدان بود و با آرامشی که در شخصیتش است فیلمش را ساخت و حرفش را زد. با فیلمش ، یعنی هنر برای هنر ، نه به عنوان جلوه گاهی برای دیده شدن و کسب اعتبار .

برای ایشان احترام قایلم که یکی از هنرمندان صبور و زحمتکش کشورم است.

حمید فرخ نژاد هم نوشته: رامبد ازت تشکر میکنم بابت اینکه از موقعیت و تریبونی که در اختیارته _با همه محدودیتها و تنگ نظری ها_ ، می خوای فرهنگ سازی کنی ، شاد کنی و نگاه خوب به دنیا داشته باشی، توی زمونه ایی که مهربونی شده ماضی بعید!

خدا خیرت بده رفیق ، کارت درسته.

طاها ذاکر مدیریت هنری، مهدی متناصری مدیریت اجرایی و حسن هندی عکاسی این کاتالوگ را عهده دار بودند.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ شهریور در پردیس چارسو آغاز شده است و تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>