سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۷ در ۱:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب منتشر شد

poster mookeb

فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب که توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری مهر ماه امسال برگزار می شود، منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری برای دومین سال پیاپی، با برپایی مسابقه طراحی معماری، ایده های خلاقانه و کاربردی را به منظور ساماندهی بهتر موکب های مسیر زیارتی نجف تا کربلا، جمع آوری کرده و در اختیار متولیان برگزاری این آیین معنوی قرار می دهد.

توجه به مفاهیم فرهنگی قیام حسینی در طرح، شکل دهی به بستری برای شکل گیری سبک زندگی اسلامی، ارائه خدمات بهتر و کامل تر به زائران پیاده و کاربران موکب ها، توجه به شرایط اقلیمی و ارتباط مناسب با طبیعت، طراحی فضاهای چند عملکردی، شناخت بهتر آداب و شرایط پیاده روی برای زیارت و فعالیت مطلوب طرح از اولویت های گزینش از میان آثار ارسالی است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد ۱۸ مهرماه  است و آیین اختتامیه و نمایشگاه آثار برگزیده ۲۸ مهرماه برگزار می شود. شرکت در این مسابقه طراحی معماری برای عموم آزاد است.

فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>