سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ دی ۱۳۹۴ در ۹:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

حضور «هفت سلام» در بخش مسابقه جشنواره هندوستان

haft-salam

فیلم کوتاه «هفت سلام» به کارگردانی مهدی یارمحمدی به بخش مسابقه دهمین دوره جشنواره VOICES FROM THE WATERS هندوستان راه یافت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل ، «هفت سلام» فیلم مستند تجربی درباره آیین تهیه آب متبرک زعفران (آب دعا) برای تبرک سفره هفت سین نوروزی مردمان منطقه شاهرود در استان سمنان است.

این فیلم که توزیع کننده آن پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل است، تا کنون در بخش مسابقه اصلی جشنواره های: مذهب امروز ایتالیا، ZIFF کانادا، فیلمهای مردم شناسی اسلوانی، اکو اتنو فولک رومانی، INSIGHT منچستر، KAN AMATEUR لهستان، فیلمهای ایرانی یاری سوئد و … حضور داشته و همزمان با این جشنواره در بخش مسابقه جشنواره فیلمهای مرتبط با نوروز در منچستر انگلستان حضور دارد.

دهمین دوره جشنواره VOICES FROM THE WATERS با تمرکز بر موضوع آب و مسائل مربوط به آن توسط انجمن فیلم بنگلور در هندوستان برگزار می شود. در این جشنواره فیلمهای کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و نیز فیلمهای بلند با موضوعات: کمبود آب، سدها و ویرانی، حفاظت از برداشت آب، درگیری و مبارزات آب، سیل و خشکسالی، گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوا، آب، بهداشت و سلامت، آلودگی رودخانه ها، احیای جامع آب و …به نمایش در می آیند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>