سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره یاس تمدید نمی‌شود

yas-festival

مدیر دبیرخانه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس گفت: مهلت ارسال آثار به این رویداد سینمایی که پیشتر ۱۵ شهریور اعلام شده بود تمدید نمی شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری، سیمون سیمونیان در این باره اظهار کرد: فراخوان بخش ملی جشنواره یاس امروز ۱۵ شهریور به پایان می رسد و تمدید هم نخواهد شد و تا پایان وقت اداری امروز دوشنبه ۱۵/۶/۹۵ برای ارسال آثار مهلت وجود دارد.

وی یادآور شد: برخی آثار که از شهرستان ها ارسال شده ممکن است با اندکی تاخیر به دبیرخانه برسد که مورد پذیرش است.

مدیر دبیرخانه جشنواره یاس عنوان کرد: در بخش اقلام تبلیغاتی نیز متقاضیان تا ۳۱ شهریور فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند و در بخش بین الملل نیز آثار خارجی در حال جمع آوری است.

سیمونیان با اشاره به حجم قابل قبول آثار رسیده به بخش ملی جشنواره تاکید کرد: بخش خصوصی در تولید فیلم های ویدیویی حضور گسترده ایی داشته است.

وی گفت: همچنین حجم تولیدات بخش ویدیویی در شبکه نمایش خانگی نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و امیدواریم آثار خوبی در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت بپردازند.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس از ۹ تا ۱۳ آبان به دبیری سید مصطفی ابطحی برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>