سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۱:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش «بکت» در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود

becket

مرتضی میر منتظمی، نمایشنامه «بکت» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای این پروژه، «بکت» عنوان تاز ترین اثر مرتضی میرمنتظمی است که طبق برنامه ریزی های انجام شده، از ۱۲ مهرماه سال جاری در سالن استاد ناظرزاده کرمانی این تماشاخانه روی صحنه خواهد رفت.

نمایشنامه «بکت» نوشته ژان آنوی، نویسنده مشهور فرانسوی است و این نمایشنامه برای اولین بار قرار است با طراحی و کارگردانی مرتضی میر منتظمی و شیوه اجرایی متفاوتی در تهران روی صحنه برود، تمرینات این گروه نمایشی از مدت ها قبل در سوله ای در مرکز شهر آغاز شده و چهارده بازیگر در این نمایش او را همراهی خواهند کرد.

میرمنتظمی آذرماه سال ۹۵ نمایش «پنج ثانیه برف» را در تالار حافظ روی صحنه برد که این نمایش در آن زمان با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و توانست مخاطبان زیادی را با خود همراه کند، این کارگردان جوان در تازه ترین اثر نمایشی خود، طراحی و ترکیب جدیدی را برای شیوه روایت قصه اش به کار گرفته است.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این نمایش، از ۱۲ مهرماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.

میرمنتظمی پیش از این، کارگردانی نمایش های پرمخاطب و موفقی هم چون «مالی سویینی»، «زن مرد»، «پی ۲» ، «فرکانس» و «ابرها» را در کارنامه هنری خود داشته است و این نمایش تازه ترین اثر گروه تئاتر مشق محسوب می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>