سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۵:۳۸ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز به کار جشنواره «چهارشنبه تئاتر» در بوستان‌های عباس آباد

4shanbe theatre

جشنواره «چهارشنبه تئاتر» با هدف مهیا کردن اوقات مفرح سرگرم کننده برای شهروندان تهرانی و همچنین آموزش مفاهیم مختلف در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، هنری و … در اراضی عباس آباد آغاز به کار کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان نوسازی عباس آباد، منطقه فرهنگی- گردشگری عباس آباد با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ایران از این پس، پذیرای مخاطبان نمایش های خیابانی در منطقه عباس آباد خواهد بود. این نمایش ها که به صورت هفتگی تدارک دیده شده اند عصرروزهای چهارشنبه در بوستان های «آب و آتش»، «نوروز»، «گنبد مینا» و «پل طبیعت» به اجرا در می آیند.

به گفته برگزارکنندگان این برنامه، نمایش های خیابانی به صورت مناسبتی انتخاب شده و روز نخست هر هفته، موضوعات آنها مشخص و اعلام می شود تا مخاطبان بتوانند با اطلاع از چند و چونِ برگزاری «چهارشنبه تئاتر» در مناطق موردنظر حضور یابند.

لازم به ذکر است زمان اجرای نمایش ها خیابانی اراضی عباس آباد، ساعت ۱۸ الی ۲۱ روزهای چهار شنبه هر هفته است. نمایش های مذکور، به طور همزمان در سه نقطه مشخص شده در اراضی عباس آباد، به اجرا در خواهند آمد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>