سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۱:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

زندگی قاری شهید در منا فیلم می‌شود

mohsen-haji-hasan

زندگی‌نامه شهید «محسن حاجی‌حسنی‌کارگر» از شهدای حادثه منا در مراسم رمی جمرات در قالب یک فیلم سینمایی ۱۲۰ دقیقه‌ای توسط مریم ابراهیم‌وند ساخته می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی این فیلم، فیلمنامه این فیلم توسط «علی اکبر محلوجیان» از جمله فیلمنامه‌نویسان به نام کشورمان تهیه و نگارش شده است. محلوجیان نویسندگی فیلمنامه‌های آثاری چون مجموعه زیر تیغ، پدر سالار و … را در کارنامه کاری خود دارد.

بنابراین گزارش«مریم ابراهیم‌وند» کارگردانی و تهیه کنندگی چندین فیلم سینمایی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است.

پس از حادثه دلخراش منا و همزمان با ادای مراسم رمی جمرات و جان‌باختن جمع کثیری از مسلمانان جهان و هموطنان کشورمان این کارگردان تصمیم به ساخت زندگینامه «محسن حاجی‌حسنی‌کارگر» قاری بین‌المللی کشورمان که در این حادثه به درجه اعلای شهادت رسید، در قالب فیلم سینمایی گرفت.

شهید «محسن حاجی‌حسنی‌کارگر» قاری بین‌المللی و نفر اول مسابقات قرآن کریم در مالزی، دوم مهر ماه سال جاری و همزمان با ادای مراسم رمی جمرات در منطقه منا به همراه جمع کثیری از حجاج کشورمان دعوت حق را لبیک گفت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>