سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به هفته پایانی رسید

namehaye-asheghane-pantea

نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی در دور دوم اجراهای خود در تئاتر مستقل تهران میزبان بیش از ۸۰۰۰ تماشاگر بوده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» نوشته مشترک کیومرث مرادی، پوریا آذربایجانی و محمد مساوات  با بازی هانا کامکار، آزاده صمدی و پانته آ پناهی ها داستان فراموش نشدنی سه زن است. زنانی که قصه زندگی شان قصه تنهایی ها، شجاعت ها ، جسارت ها و پیدا کردن هاست. قصه زندگی زنانی که خواستن را در استمرار تلاش در راه عشق به دست آورده اند.

نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» شب گذشته و مصادف با روز ملی سینما به بانوی عاشقانه ها پانته آ پناهى ها تقدیم شد .

تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن براى فیلم «لاک قرمز» در نوزدهمین جشن سینماى ایران در حالی به او تعلق گرفت که مشغول بازی در نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» بود و شبنم مقدمی به نمایندگی از او این جایزه را دریافت کرد.

این نمایش بزودی و پس از پایان اجراها در شهرهایی همچون رشت، شیراز، اصفهان ، مشهد ، کرمانشاه ، اهواز و …به روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است خرید بلیت هفته پایانی این نمایش از پنجشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>